ایده پیدا کردن کیف مناسب با کت و شلوار  دغدغه بسیاری از خانم‌های شیک‌پوش است که می‌خواهند هم در بیرون از منزل (در خیابان و مصرف روزانه و رستوران و…) و هم در مهمانی‌های مهم جذاب‌تر به نظر برسند. اما کدام کیف مناسب با کت و شلوار است که شما دارید؟ چه رنگ کیفی برای کت‌و‌شلوار شما مناسب است؟ آیا اصلا درست است که برای کت و شلوار خود کیف بردارید؟

در ادامه با چند مدل از بهترین کیف‌های مناسب برای کت و شلوار آشنا می‌شویم. تلاش ما بر این است که ایده‌های جدید و جذابی برای ست کت و شلوار شما ارائه دهیم.

1- کیف مناسب کت و شلوار سفید

کت و شلوار سفید این قابلیت را دارد که با انواعی از کیف‌ها پوشیده شود. می‌توان گفت ست کردن کیف با کت و شلوار سفید بسیار آسان‌تر از آن چیزی است که شما فکر می‌کنید. اما توصیه می‌شود کیف‌هایی انتخاب کنید که به شیک‌تر شدن استایل شما کمک کند.

اگر کت و شلوارتان سفید رنگ است بهتر است از کیف رنگی استفاده کنید. در صورتی‌که تمایل دارید کیف شما سفید باشد ترجیحا از کیف تک رنگ سفید استفاده نکنید.

<yoastmark class=

توصیه چند کیف مناسب برای کت و شلوار سفید

در ادامه چند کیف شیک چرمی که برای استفاده با کت و شلوار سفید مناسب هستند را معرفی می‌کنیم. برای خرید هر کدام از این کیف‌ها کافی است بر روی نوشته زیر عکس کلیک کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کیف مناسب کت‌و‌شلوار کرمی

در صورتی‌که کت، شلوار و یا ست کت و شلوار شما چه به صورت تک‌تک و چه هر کدام از آن‌ها به صورت جداگانه کرمی رنک باشند بهتر است از کیف‌های یک رنگ و یک دست استفاده کنید. در این مدل از ست کردن پیشنهاد ما استفاده از کیف‌های کوچک‌تر است. تصویر زیر ایده جالبی برای انتخاب کیف مناسب کت و شلوار شما خواهد بود.

<yoastmark class=

با این‌حال سلیقه هر فرد متفاوت است. برای همین کیف‌های زیر را برای ست کردن با کت و شلوار کرمی (با هر سلیقه‌ای که باشید) پیشنهاد می‌کنیم. همچنین می‌توانید برای خرید بر روی عنوان زیر عکس کلیک کنید.

کیف مناسب کت و شلوار مشکی

اگر استایل مشکی دارید و کت‌و‌شلوار مشکی بر تن می‌کنید بهترین کیفی که مناسب کت و شلوار مشکی شما خواهد بود، کیف مشکی رنگ است. اگر کت و شلوار شما کوتاه است، بهتر است از کیف‌های دستی کوچک و ساده‌تر استفاده کنید. خصوصا اگر کت و شلوار شما مناسب مکان‌های رسمی‌تر است. مگر آن‌که بخواهید از کیف‌های اداری (شبیه به سامسونیت که برای گذاشتن مدارک مناسب است) استفاده کنید.

موارد گفته شده صرفا پیشنهاد است. خوبی استایل مشکی این است که هر نوع کیفی با آن ست شده و شیک به نظر خواهید رسید.

<yoastmark class=

چند پیشنهاد برای انتخاب کیف کت و شلوار مشکی

کیف‌های زیر چند مورد از کیف‌های چرم اصل گاوی ساخته و با بهترین کیفیت وارد بازار شده‌اند. از میان هزاران کیف تولید شده چرمی در فروشگاه چرم شهریاری چند مدل از بهترین‌های آن‌ها را انتخاب کردیم. تصاویر زیر کیف‌های مناسب برای کت و شلوار مشکی هستند که مود توجه بسیاری از شیک‌پوشان واقع شده است.

برای خرید هر کدام از کیف‌های زیر کافی است بر روی نام آن کلیک کنید.

کیف مناسب برای انواع کت و شلوار

با وجود آن‌که در بالا برای هر رنگ کت و شلوار کیف جداگانه‌ای معرفی کردیم، اما کیف‌هایی هستند که با هر نوع کت و شلواری قابل ست کردنند.در صورتی‌که چند نوع کت و شلوار دارید و می‌خواهید یک کیف برای چند مورد از آن‌ها تهیه کنید، پیشنهادات حرفه‌ای برای استایل شما داریم. اگر بخواهید کیفی تهیه کنید که با هر نوع کت و شلواری بیاید پیشنهاد ما استفاده از کیف‌های تک رنگ است.

هرچه کیف ساده‌تر باشد همان اندازه برای استفاده با تیپ‌های مختلف مناسب‌تر است. همچنین کیف‌هایی با رنگ خنثی می‌توانند انتخاب مناسبی برای استایل‌های زیبا باشند.

در ادامه چند مورد از بهترین کیف‌های چرمی موجود در بازار که برای استفاده با هر نوع کت و شلواری مناسب هستند را به شما معرفی می‌کنیم.

 

سخن آخر

بیشتر افرادی که به سرغ این صفحه آمده‌اند به دنبال استایل شیک آمده‌اند.در این مطلب به معرفی بهترین انتخاب برای کیف مناسب کت و شلوار (با طرح، رنگ و کاربری‌های متفاوت) پرداخته‌ایم. همچنین بسیاری از مطالب موجود در سایت‌های دیگر امکان خرید کیف‌ها را محیا نکرده‌اند. اما تمام تلاش ما برآن بوده است که کیف‌هایی را پیشنهاد دهیم که در بازار ایران پیدا می‌شوند.

کیف چرم شهریاری با سابقه‌ایی بالاتر از ده سال و تولید و عرضه مستقیم کیف‌های چرم اصل، بهترین و با کیفیت‌ترین کیف‌ها را برای مشتریان خود ارائه می‌دهد. در صورت تمایل می‌توانید کیف‌های بیشتری را در فروشگاه آنلاین کیف چرم اصل شهریاری مشاهده و تهیه کنید.